O nas

Chociaż nas jeszcze nie znasz,
a nasza marka jest dla Ciebie nowa, 
to nie martw się - bez obaw możesz nam zaufać.

Zastanawiasz się dlaczego?
Już pędzimy z wytłumaczeniem.

Ponieważ w tych klimatach działamy nie od dziś. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w sprzedaży hurtowej orzeszków ziemnych.

Naszym największym atutem jest jakość, z której jesteśmy doskonale znani. Szczycimy się dbałością o szczegóły, wybieramy tylko surowce o najwyższej jakości. Dobierając partnerów handlowych zawsze zwracamy szczególną uwagę na najwyższą jakość oferowanych przez nich towarów, tak aby uzyskały dobrą ocenę organów sanitarnych kraju jak również laboratoriów analitycznych naszych klientów.

Posiadana wiedza, umiejętności oraz stosowana technologia produkcji pozwoliła nam na zdobycie bardzo dobrej opinii na rynku.Dzięki czemu możemy Cię zapewnić że znamy się na swoim fachu. Orzeszki ziemne to dla nas chleb powszedni. Kochamy to co robimy i wkładamy w to całą nasza energię i zaangażowanie każdego dnia. Wywołujemy niezłą burze mózgów w naszej firmie by sprostać oczekiwaniom konsumentów. Szczegółowo omawiamy każdy etap produkcji od podszewki. Stale staramy się ulepszać nasz dział produkcji, nasi technolodzy bacznie czuwają nad jakością naszego asortymentu. Pracujemy aby nasze produkty były za każdym razem tak samo dobre. Żebyś mógł cały czas sięgać po ten sam niezapomniany smak.

do góry
Projekt sklepu internetowego whitedesign.pl
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl